Poznan Letting Agency

CZYM SIĘ
ZAJMUJEMY

Działamy w Poznaniu i Warszawie na rtnku nieruchomości mieszkalnych o podwyższonym i wysokim standardzie

ANALIZA POTRZEB & INICJATYWA.

Wyczuwamy i rozumiemy doskonale czym kieruje się Najemca, który zwraca się do nas o pomoc w znalezieniu zakwaterowania. To właśnie pomaga nam w dopasowaniu oferty maksymalnie spełniajacej jego potrzeby. 

Przy takim emaptycznym podejściu, prezentacje nieruchomości, które prowadzimy, kończa się złożeniem oferty Wynajmującym w 85% przypadków. Cenimy czas Wynajmujących, którzy dostają od nas informację tylko o konkretnej ofercie. Cały proces prezentacji oraz wstępnych negocjacji z najemcami bierzemy na siebie.

Wynajmy Długoterminowe

Większość naszych wynajmów to kontrakty długoterminowe na okres powyżej jendnego roku. Najmecy korporacyjni często przedłużają swój pobyt do nawet 5 lat

Wynajmy Średnioterminowe

Wynajmami średnioterminowymi nazywamy kontrakty zawierane na okres poniżej jednego roku / kilku miesięcy. To świetne rozwiązanie by wypełnić okresy zmniejszonego popytu.

90% Realizacji Zleceń

Wynajmujemy zdecydowaną większość nieruchomości, które dostajemy pod swoją opiekę. 

Home Staging to przjemość

Nasza Home Sategerka, Klaudia może zamienić najbardziej wymagające powierzchnie w porządaną przez najemców przestrzeń. Jej smak w połączeniu z doświadczeniem agentki robi różnicę. Dowiedz się więcej.

Wieloletnie Relacje

Od wielu lat współpracujemy z Włascicielami apartamentów jak i korporacjami poszukującymi zakwaterowania dla swoich ciągle rotującyhc pracowników.

Codziennie Nowi Najemcy

Praktycznie codziennie zgłasza się do nas nowy potencjalny Najemca poszukujący zakwaterowania o podwyższonym standardzie

JAK DZIAŁAMY.

GDZIE DZIAŁAMY.

Działamy

na Rynku Wynajmów

w Poznaniu

i Warszawie

LOKALIZACJA!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Pomożemy znaleźć Kontrahenta jakiego szukasz.