LUKSUSOWE STUDIA.

POZNAŃ STARY RYNEK.

Poznań Centrum | Stary Rynek

Studio z aneksem kuchennym + 1 łazienka |  x 4 

Powierzchnia: 29m2  | x 4

Cena 1 mieszkania: 320'000PLN  | x 4

Na sprzedaż 4 apartemanty typu studio zlokalizowane w luksusowym bydynku apartamentowym tuż przy Starym Rynku. Wszystkie 4 studia sąsiadują ze sobą co umożliwia swobodnę aranżaję wnętrza.  Stan surowy. Do mieszkań przynależą 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej | piejsca postojowe nie są wliczone w cenę | cena 1 miejsca 60'000PLN. 

Możliwa sprzedaż 2 apartamentów +1 parking lub 4 apartamentów + 2 parkingi.

Propozycja jest świetną lokatą kapitału ze względu na prawdopodobny wzrost aratkcyjności bezpośredniej okolicy -  jeśli miasto Poznań zrealizowałoby swoje plany odbudowy w przyszłości kanału Warty co uczyniłoby okolicę urokliwą i bardzo atrakcyjna turystycznie. Wszystkie okna miałyby ekspozycję na kanał rzeki Warty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Umów się na wizytę z agentem

Kontakt

Kontaktując się z nami akceptujesz naszą Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia nam odpowiedzi na pytanie lub realizacji usługi pośrednictwa.

Administratorem Państwa danych osobowych jest CR&S Błażej Dąbrowski, ul. Maratońska 3B/68, 61-553 Poznań. Pełna informacja w zakładce Polityka Prywatności.

ADRES

TELEFON

EMAIL

ul. Maratońska 3

61-553 Poznań

+48 604948663

+48 600422466

* Jako Agencja Pośrednictwa Nieruchomości pobieramy prowizję od Stron transakcji. Prowizję pobieramy wyłącznie po realizacji usługi.

Konsultacje, prezentacje nieruchomości potencjalnym Kontrahentom, negocjacje bez opłaty.

** Wszystkie opisy na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

*** Zawsze staramy się żeby informacje dotyczące opisywanych nieruchomości były jak najbardziej dokładne, kompletne i aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne rozbieżności ze stanem faktycznym ze względu na to, że uzyskujemy je i aktualizujemy na podstawie oświadczeń Wynajmujących.

© Fotografie CR&S. Wszystkie prawa zastrzeżone.