WESPRZEMY W SPRZEDAŻY KAŻDEJ
NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy zespołem doświadczonych agentów - specjalistów z rynku nieruchomości mieszkalnych. Służymy swoją wiedzą wspierając cały proces sprzedaży wraz z promocją nieruchomości.

Licencja Nr 1001

NIERUCHOMOŚCI 

NA SPRZEDAŻ.

WYJĄTKOWE PROPOZYCJE 

NA SPRZEDAŻ.

Powierzchnia:  490m2

Działka: 4170m2

Sypialnie: 4

Łazienki: 2

Salon: 1

Gabinet: 1

Garaż

Basen & Sauna

POZNAŃ ZACHÓD |

REZYDENCJA Z BASENEM

Luksusowy dom z pięknie utrzymanym ogrodem. Garaż na 2 auta. Przestronny i jasny salon w centralnej części domu. 4 sypialnie na pietrze. Kuchnia połączona z salonem. Bezpośrednio z salonu przejście na basen kryty i saunę. Pięknie zaprojektowane wnętrza. Spokojna okolica. 

4'500'000PLN

Powierzchnia:  4x29m2

Garaż: 2

Wenecjanska small.jpg

POZNAŃ CENTRUM | STARY RYNEK.

STUDIO x 4

Na sprzedaż 4 apartamenty położone obok siebie w zupełnie nowym, luksusuowym apartamentowcu w samym centrum Poznania, tuż przy Starym Rynku. Południowa ekspozycja. Zgodnie z długofalowymi planami miasta być może tuż przy kanale Warty (świetna opcja dla inwetorów).

320'000PLN / 1 aprtament

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Umów się na wizytę z agentem

Kontakt

Kontaktując się z nami akceptujesz naszą Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia nam odpowiedzi na pytanie lub realizacji usługi pośrednictwa.

Administratorem Państwa danych osobowych jest CR&S Błażej Dąbrowski, ul. Maratońska 3B/68, 61-553 Poznań. Pełna informacja w zakładce Polityka Prywatności.

ADRES

TELEFON

EMAIL

ul. Maratońska 3

61-553 Poznań

+48 604948663

+48 600422466

* Jako Agencja Pośrednictwa Nieruchomości pobieramy prowizję od Stron transakcji. Prowizję pobieramy wyłącznie po realizacji usługi.

Konsultacje, prezentacje nieruchomości potencjalnym Kontrahentom, negocjacje bez opłaty.

** Wszystkie opisy na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

*** Zawsze staramy się żeby informacje dotyczące opisywanych nieruchomości były jak najbardziej dokładne, kompletne i aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne rozbieżności ze stanem faktycznym ze względu na to, że uzyskujemy je i aktualizujemy na podstawie oświadczeń Wynajmujących.

© Fotografie CR&S. Wszystkie prawa zastrzeżone.