WIĘCEJ
O NAS

Jesteśmy zespołem doświadczonych agentów nieruchomości. Nieruchomości o podwyższonym standardzie wykończenia to nasz świat.

WYNAJMY & INWESTYCJE.

Jesteśmy doświadczonymi agentami nieruchomości wyspecjalizowanymi w wynajmach nieruchomości mieszkalnych o wysokim standardzie. Mamy szeroką, często życiową wiedzę naszego lokalnego rynku nieruchomości. Doskonale orientujemy się w realiach naszego specyficznego rynku i jego ciagle zmieniających się wymagań. Zasugerujemy najlepsze rozwiązania zarówno Właścicielom jak i Najemcom, tak by wszyscy byli zadowoleni.

Dbamy by Właściciele jak najkrócej czekali na Najemców. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz i działamy dynamicznie zgodnie z tą zasadą.

 

Podchodzimy profesjonalnie do prezentacji nieruchomości jakie zostają nam zlecone tak by ich wysoki standard wykończenia zawsze korespondował z wysokiemu standardowi ich prezentacji zarówno w internecie jak i podczas prezentacji live.

DYNAMICZNIE & PROFESJONALNIE.

PARTNERZY.

Od wielu lat współpracujemy z dużymi korporacjami, kwaterując nowo przybyłych pracowników głównie szczebla managerskiego, sportowcami.

Kwaterujemy przeróżnych Najemców od piłkarzy poprzez artystów, zagranicznych studentów, po oficerów wojskowych.

Bardzo duża część naszych Najemców to obcokrajowcy z przeróżnych stron świata, którzy prócz zakwaterowania potrzebują szerszej informacji o miejscu gdzie przyjdzie im mieszkać. Bardzo chętnie dzielimy się z nimi tą lokalną wiedzą i pokazujemy miasto przed ostateczna decyzją. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Pomożemy znaleźć Kontrahenta jakiego szukasz.